reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

půjčky od soukromé osoby 500 000 kč opava

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 77 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Nebankovni pujčky cheb

Chci půjčku do 4500 Kč. Výše půjčky od 500 Kč - 170 000 Kč. Doba splatnosti 1 den - 84 měsíců. Peníze můžete použít na cokoliv!. Půjčka je vhodná pro všechny se stálým zdrojem příjmů. Získáte jí bez zbytečného papírování.

rychle pujcky plzen bez papírování schvalení do 15

Výše půjčky od 500 Kč - 170 000 Kč. Doba splatnosti 1 den - 84 měsíců. Peníze můžete použít na cokoliv!. Tržiště půjček pro nabídky a poptávky, trh půjček zdarmaTržiště půjček pro nabídky a poptávky. Využijte. pujcky

Aukce fotek získaných darem od významných osobností – 29.11

Jakub (*2001) je od narození nevidomý, má ADHD a lehké mentální postižení. Nadace Leontinka podporuje Jakuba ve formě měsíčního příspěvku na osobního asistenta od roku 2007. Jakub se již s osobní asistentkou sžil. V

Půjčky Opava | Poradna&inzerce půjček: Opava

kteří nabízejí či poptávají půjčky pro oblast Opava či 500 až 5 000 Kč: Splatnost půjčky úvěr od nějaké soukromé osoby

Inzerce půjček: Nebankovní půjčky na směnku, půjčky bez příjmu

Seriózní půjčky, exekuce, konsolidace Půjčky pro klienty až 200 000 Kč bez zajištění bez zkoumání registru. Stačí mít jakýkoli příjem ( pro maminky

Pn_è.1_opravené

Cena zájezdu se bude opět pohybovat kolem 1.000,- Kč (záleží na cenách vstupenek). Záloha 500,- Kč musí být zaplacena do 30. 3. 2007.. uplynuly 4 smutné roky od úmrtí pana Ericha Bernatíka. Ten

nonstop půjčky brno

Chci Půjčku NAD 4500 KČ. Dnes požádali o půjčku. společníkovi. od společníka pujcky bez registru opava pujcky do 70000 online pujcky ihned Zubří --- bez registru 400000. Expres. vánoce 2014 | operativní

Půjčka Od 500kc -

bez doložení príjmu Velké Pavlovice. Uniqa půjčka gemoney pujcka o vikendu půjčka ihned 500 000 kč pujcky online bez registru Jablonec nad Nisou půjčka úročení. Online pujcky bez registru Jindřichův Hradec pujcka 20 tisic od.

Tržiště půjček pro nabídky a poptávky, trh půjček zdarma

Nově na trhu půjček. Půjčka od Soukromé společnosti z Prahy tel.: 722 664 662 Půjčíme peníze Zaměstnancům, Důchodcům, Živnostníkům.

Kolik stojí zvětšení prsou?- Cena zvětšení prsou - Diskuze na

Dobrý den, jeden pár těchto implantátů stojí 24 000,- Kč, operace včetně celkové anestezie 24 000,- Kč, jedna hospitalizační noc 1 000,- Kč a elastická podprsenka 700,- Kč. Se srdečným pozdravem Martin Kloud.

Untitled

Od rána vyráželi turisté z Blanska, Bos-. skupiny Tři sestry dne 16.05.2008 v době od. na uspořádání soukromé oslavy s živou. 395 Kč/měsíc + zvyšování o míru infl ace od. měsíční výpovědní lhůtou za nájemné 500. 1.250.000 Kč

Půjčky od soukromých osob |

které zprostředkovávají půjčky od soukromých osob. Můžeme je nazývat “tržišti půjček” a právě zde najdete jak osoby, které potřebují půjčit, tak i osoby, které naopak půjčky nabízí. Vložením

Sauny - sauna, saunování, finská sauna, sauny domácí, domácí

Sauny, sauna, saunování, finská sauna, sauny domácí, domácí sauny, sauna praha Privátní finská sauna nonstop 24 /7. sauna. INFRASAUNA PRO 3 osoby - nová. Infrasauna HealtHland Standard 2002. Saunová. 911x499 KčPraha

Inzerce - nabídky - prodám, prodej, Inzeráty

všechny Vaše půjčky do jedné!. Nebankovní úvěry pro firmy bez zajištění. 500. . 4221x11 000 KčCelá ČR

#1 Levná Půjčka Ihned, Online Pujcka Říčany

Pujcka o vikendu pro nezamestnane online pujcky Soběslav pujčky I v nedeli bez 1kc prověřená půjčka rychle pujcky v hotovosti rosice u brna. Smspujcka v registru pujcky bez registru online Aš pujcka online ihned bez registru.