reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

najděte si nejlevnější půjčku

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 75 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Hotovostní půjčka bez registru, nejlevnější půjčka

Půjčku si dnes snadno vyřídíte bezhotovostně, a podle toho si najděte optimální finanční produkt. Nejlevnější půjčka hotovostní půjčka.

Srovnání bankovních a nebankovních půjček |

Půjčky v dnešní době neposkytují pouze banky. Na českém trhu působí i několik prověřených nebankovních úvěrových společností. Některé z nich najdete i v naší kalkulačce půjček. Ta vyhledá nejlevnější úvěry v nabídce bank i.

Půjčky - Internet banka

Nabízíme tu nejlevnější půjčku! Nejlevnější půjčka je jen jedna. Najděte si pohodlně kvalitní zaměstnání s

Nejvstřícněji podle výzkumu Nejlepší banka 2015 komunikuje Equa

Najděte si nejbližší pobočku banky zde. mBank od září nabízí garanci nejlevnější konsolidace. Banka umožňuje konsolidovat více druhů úvěrových produktů jako je půjčka, respektive spotřebitelský úvěr, kreditní karta nebo

Generali pojišťovna - pobočky Olomouc |

Aktuality z oblasti osobních účtů. Aktuality z oblasti mobilních tarifů. Aktuality z oblasti životního stylu. Nejlepší slevy z Vašeho města. Kontakt: Tel.: +420 585 229.

Hledej půjčku - Page 4 of 26 - Najděte si půjčku, která

Najděte si půjčku, která Vám nejvíce vyhovuje. Přihlásit + PŘIDAT INZERÁT Vyhledat. Najděte si Nejlevnější půjčka se zástavou Alena Rutov

Nejlevnější půjčka s odkladem splátek až 1 rok - Oblíbená

Porovnejte si nejlevnější půjčku na cokoliv s běžnou půjčkou. Nejlevnější půjčka na cokoliv % 3 49 ročn

Úvěry · Chytrý Honza | Blog

Alespoň jednu půjčku za život si bere osm z deseti Čechů. Ke. Srovnání půjček online. lze refinancovat libovolné hotovostní půjčky, neúčelové půjčky, konsolidované půjčky a někdy i účelové půjčky na nákup automobilu. Rozhodujícím

Srovnání hypoték | Osobní finance

Jak si vybrat nejvýhodnější půjčku? Vybrat si na širokém trhu úvěrových produktů ten nejvýhodnější, je zpravidla velmi obtížné.

Porovnání cen elektřiny -

možnost sjednat nejlevnější cenu elektrické energie. Samotné srovnání Vám zabere jen pár minut času a veškerou administrativu potřebnou k převodu dodavatele elektřiny vyřídíme zdarma za Vás. Veškeré

Půjčka |

nabízí aktuální poptávky, veřejné zakázky. Nejlepší. poptávkový portál B2B, databáze poptávek a inzerce s možností zadat poptávku zdarma.. Poptávám půjčku se zástavou cenného papíru na dobu 4 měsíců , úrok dohodou

Na Teplicku se ve velkém přetáčejí plynoměry |

V okrese Teplice se rozmáhá přetáčení plynoměrů. Distributor. proti ům bojuje výměnou plynoměrů, protože černý odběr jinak musí zaplatit poctiví zákazníci.. Najděte nejlevnějšího dodavatele plynu.Porovnat ceny energií

Nejlevnější půjčky najdete u nízkonákladových bank, radí

Nejlevnější půjčky najdete u online bank, Najděte si během pár minut tu nízký úrok i možnost flexibilně si přizpůsobit půjčku podle svých

Půjčky se zástavou - nemovitosti.org

Půjčky se zástavou nemovitosti Potřebujete nebankovní půjčku, za dobrý úrok? Najděte si ručení Naši poradci vám nabídnout nejlevnější

Vlož článek: Potřebujete úvěr nebo půjčku?

Půjčka bez dokládání příjmů, bez registru, bez ručitele je skutečná, stačí vědět, kde hledat. Najděte si půjčku na míru, která je pro každého.. SMS půjčky Jak jednoduše získat půjčku. Nejlevnější letenky Levné letenky do Paříže

Online pujcky Hodonín - Rychlá půjčka ihned na účet do

najděte pomocí vyhledávače firmy Požádejte si o rychlou půjčku ještě Nová Paka Garantujeme vám nejlevnější půjčku po celou dobu

Zkusili jsme si půjčit sto tisíc na auto. Nabídky se

Kvůli autu je ochotný vzít si půjčku zhruba každý druhý Čech. Jak potvrdil náš test, vyplatí se vždy oběhnout víc bank a zkusit to i v nebankovních